Саламаха, Олександр Євгенович2021-06-142021-06-142021Саламаха, О. Є. Фізичне виховання. Основи прикладної техніки східних бойових мистецтв – карате, таеквон-до. Навчальний посібник для самостійної роботи студентів [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів всіх спеціальностей / О. Є. Саламаха ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові данні (1 файл: 6,32 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 87 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/41508Навчальний посібник розрахований на студентів університету 1, 2 курсів навчання, які відвідують практичні заняття з єдиноборств. У посібнику надається теорія, детально описується техніка виконання та відпрацювання базових ударів, яка доповнюється фотографіями з відображенням основних ключових фаз кожного технічного елементу й основні помилки. Теорія надається за ступенем зростання складності. Запропонований посібник компенсує відсутність аналогічної літератури як в ресурсах бібліотеки КПІ імені Сікорського, так і в інших бібліотеках України. Мета видання навчального посібника покращити навчальний процес та надати студентам можливість більш поглибленого вивчення прикладної базової техніки єдиноборств.ukєдиноборствабойові мистецтваФізичне виховання. Основи прикладної техніки східних бойових мистецтв – карате, таеквон-до. Навчальний посібник для самостійної роботи студентівMethodical Material87 с.