Довгань, Людмила ЄвгеніївнаМохонько, Ганна АнатоліївнаМалик, Ірина Петрівна2017-12-282017-12-282017Довгань, Л. Є. Управління проектами [Електронний ресурс] : підручник для студентів – магістрів галузі знань 07 «Управління та адміністрування» спеціальності 073 «Менеджмент» / Л. Є. Довгань, Г. А. Мохонько, І. П. Малик ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові данні (1 файл: 4,4 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017. – 420 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/21517У підручнику систематизовано знання в предметній сфері управління проектами, наведені принципи, методи й інструменти проектування, а також розглянуті питання планування, контролю, організації, мотивації й координації в межах проекту. Підручник підготовлений відповідно до навчальної програми нормативної дисципліни «Управління проектами». Матеріал підручника спрямований на підготовку магістрів, які одночасно були б фахівцями-професіоналами і нестандартно мислячими, творчими особистостями. Для науковців, керівників, викладачів, аспірантів та студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів.ukуправління проектамиproject managementуправление проектамиУправління проектамиBook420 с.