Ган, Анатолій ЛеонідовичШайдецька, Любов Валентинівна2021-12-222021-12-222021Будівельні матеріали та конструкції підземних споруд. Рекомендації до виконання курсового проєкту [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня бакалавр за освітньою програмою «Геоінженерія» спеціальності 184 «Гірництво» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: А. Л. Ган., Л. В. Шайдецька. – Електронні текстові данні (1 файл: 1,81 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 45 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/45655Метою курсового проєкту є ознайомлення студентів із загальними принципами інженерних розрахунків та конструювання елементів монолітного перекриття, дати практичні навички у визначенні розмірів різноманітних елементів залізобетонних конструкцій та перевірки їх міцності, а також сприяння підвищенню загальної інженерної ерудиції майбутніх фахівців – будівельників. У відповідності із завданням на проєктування кожний студент виконує розрахунок та конструювання монолітного варіанта перекриття. В рекомендаціях наведені алгоритми розрахунки та конструювання монолітної плити перекриття, другорядної балки перекриття та довідкові таблиці (в додатках).ukконструювання елементівребристе перекриттяконструкціїбетоннізалізобетоннінадійністьгранічний станрозрахунокБудівельні матеріали та конструкції підземних споруд. Рекомендації до виконання курсового проєктуMethodical Material45 c.