Артеменко, Михайло ЮхимовичДрозденко, Катерина Сергіївна2019-03-142019-03-142015Спеціальні розділи теорії електричних кіл [Електронний ресурс] : конспект лекцій для студентів напряму підготовки 6.050803 «Акустотехніка» / НТУУ «КПІ» ; уклад.: М. Ю. Артеменко, К. С. Дрозденко. – Київ : НТУУ «КПІ», 2015. – 98 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/26730В запропонованому конспекті наведені необхідні теоретичні матеріали та приклади розв'язку задач, які допоможуть студентам у їх самостійній та аудиторній роботі, дозволять вдосконалити практичні навички розрахунку перехідних процесів в складних лінійних електричних колах різними методами – класичним, операторним та простору станів, успішно опанувати основи теорії чотириполюсників, а також дослідити і вивчити особливості протікання електромагнітних процесів в електричних колах з розподіленими параметрами.ukспеціальні розділи теорії електричних кілконспект лекційСпеціальні розділи теорії електричних кілMethodical Matherial98 с.