Ільїн, Костянтин ІвановичСтьопочкіна, Ірина Валеріївна2021-08-302021-08-302020-12-12Безпека інформаційних систем. Лабораторний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальностей 126 «Інформаційні системи та технології» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: К. І. Ільїн, І. В. Стьопочкіна. – Електронні текстові дані (1 файл: 2,03 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 60 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/43510Надаються теоретичні відомості та варіанти завдань з лабораторного практикуму за тематикою запровадження засобів забезпечення безпеки інформаційних систем. Зокрема, розглянуто адміністрування безпеки операційних систем та СКБД, а також запровадження засобів захисту прикладного програмного забезпечення на етапі розробки. Розглянуто принципи аналізу захищеності інформаційних систем та моделювання загроз. В результаті опанування практикуму студент набуває здатності застосовувати методи і засоби інформаційної безпеки, навичок програмування в контексті вимог безпеки, технології адміністрування безпеки в інформаційних системах, методів управління безпекою баз даних, технологій безпечної розробки комп’ютерних програм на мовах високого рівня.ukінформаційна безпекакібербезпекаінформаційні системиБезпека інформаційних систем. Лабораторний практикумMethodical Material60 с.