Кутуєв, Павло ВолодимировичБагінський, Андрій ВладиславовичВасилець, Ольга ІванівнаЄнін, Максим НаімовичКазьмірова, Оксана МиколаївнаКоломієць, Тетяна ВолодимирівнаКоржов, Геннадій ОлександровичМакаренко, Дар'я ВолодимирівнаМацко-Демиденко, Ірина ВікторівнаПиголенко, Ігор ВікторовичСеверенчик, Олексій ПавловичЯкубін, Олексій Леонідович2020-06-192020-06-192019-12Соціологія модерну та модернізації [Електронний ресурс] : підручник для студентів спеціальності 054 «Соціологія», спеціалізації «Врегулювання конфліктів та медіація» / П. В. Кутуєв, А. В. Багінський, О. І. Василець, М. Н. Єнін, О. М. Казьмірова, Т. В. Коломієць, Г. О. Коржов, Д. В. Макаренко, І. В. Мацко-Демиденко, І. В. Пиголенко, О. П. Северинчик, О. Л. Якубін ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 3,33 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. – 355 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/34305Узагальнено теорії соціології модерну та модернізації. Проаналізовано парадигму держави, що сприяє розвитку, інтерпретацію піднесення Європи та соціологію сходоцентризму. Кожен розділ підручника містить список рекомендованої літератури та контрольні запитання. Для студентів спеціальності 054 «Соціологія» та усіх, хто цікавиться суспільними науками.ukмодернмодернізаціяконфліктирозвитокдержавадержава, що сприяє розвиткуорієнталізмкапіталізмдослідницька програмаідеологіянеопатримоніалізмМакс ВеберТеда СкочполПериферіясоціологія модернізаціїсоціологіяСоціологія модерну та модернізаціїBook355 с.