Бендюг, В. І.Комариста, Б. М.Bendiuh, V. I.Komarysta, B. M.Бендюг, В. И.Комаристая, Б. Н.2019-06-062019-06-0620192019Бендюг, В. І. Розробка електронних лабораторних робіт з дисципліни «Загальна хімія» для дистанційного навчання при підготовці бакалаврів / В. І. Бендюг, Б. М. Комариста // Комп’ютерне моделювання в хімії і технологіях та системах сталого розвитку – КМХТ-2019 : збірник наукових статей Сьомої міжнародної науково-практичної конференції, 6-8 травня 2019 року, м. Київ / КПІ ім. Ігоря Сікорського, ХТФ, КХТП. – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. – С. 373-379. – Бібліогр.: 3 назви.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/27839ukдистанційне навчанняелектронна лабораторна роботаAdobe FlashActionScriptMoodlee-learninge-lab workAdobe FlashActionScriptMoodleдистанционное обучениеэлектронная лабораторная работаAdobe FlashActionScriptMoodleРозробка електронних лабораторних робіт з дисципліни «Загальна хімія» для дистанційного навчання при підготовці бакалаврівCreation of electronic laboratory works from discipline «General chemistry» for e-learning in education of bachelorsРазработка электронных лабораторных работ по дисциплине «Общая химия» для дистанционного обучения при подготовке бакалавровArticleС. 373-379Сьома міжнародна наукова-практична конференція «Комп’ютерне моделювання в хімії і технологіях та системах сталого розвитку»