Могилевич, Дмитро ІсаковичКононова, Ірина Віталіївна2020-01-162020-01-162019-11Могилевич Д. І. Адресації в IP-мережах. Теоретичні основи та приклади розв'язання задач [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» / Д. І. Могилевич, І. В. Кононова ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 903,62 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. – 55 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/30876Представлений матеріал навчального посібника надає студентам грунтовні знання з побудови мереж ІР телефонії, проектування, експлуатації та обслуговування апаратно-програмних засобів ІР-телефонії. Після кожного розділу в навчальному посібнику наведені приклади для вирішення завдань, що надають практичних навичок та закріплюють теоретичні знання з питань визначення та надання IP-адрес, а також виявленню проблем, що пов'язані з некоректним привласненням ІР-адрес. Представлений матеріал призначено для виконання курсової роботи з дисципліни «Основи теорії інформаційно-телекомунікаційних мереж» для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальністю: 172 «Телекомунікації та радіотехніка».ukпобудова мереж ІР телефоніїIP-адресиобслуговування апаратно-програмних засобівАдресації в IP-мережах. Теоретичні основи та приклади розв'язання задачMethodical Material55 с.