Адаменко, Юрій ІвановичМайданюк, Сергій ВолодимировичПлівак, Олександр АнатолійовичСухов, Віталій Вікторович2021-01-172021-01-172021Призначення посадок механізмів авіаційної техніки. Розрахунково-графічна робота [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальностей 131 «Прикладна механіка», 134 «Авіаційна та ракето-космічна техніка» / Ю. І. Адаменко, С. В. Майданюк, О. А. Плівак, В. В. Сухов ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 13,05 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 194 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/38746У посібнику наведені рекомендації щодо виконання розрахунково-графічної роботи з взаємозамінності деталей механізмів літальний апаратів. Описана структура роботи та вимоги до оформлення її складових. Наведені приклади виконання кожного структурного елемента розрахунково-графічної роботи. Наведені варіанти індивідуального завдання, складальні кресленики вузлів механізмів авіаційної техніки з описом їх роботи та рекомендаціями щодо призначення посадок. Навчальний посібник підготовлено спільно кафедрами конструювання машин і авіа- та ракетобудування для студентів, які навчаються за спеціальностями: 131 «Прикладна механіка» та 134 «Авіаційна та ракето-космічна техніка».ukпосадкигладкі з’єднанняпідшипникивибір посадоккалібрирізьбові з’єднанняшліцьові з’єднаннярозмірні ланцюгизасоби вимірюваннякресленикПризначення посадок механізмів авіаційної техніки. Розрахунково-графічна роботаBook194 с.