Lavrysh, Yu. Е.Lytovchenko, І. М.Synekop, О. S.Stavytska, І. V.Chugai, О. Y.Кorbut, О. G.2023-12-072023-12-072023English for professional purposes. Applied mechanics. Part I [Electronic resource] : Course Book Approved by the Academic Council of Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute as a Course Book for students of speciality 131 «Applied Mechanics» (the first (bachelor) level of higher education) / Yu. Е. Lavrysh, І. М. Lytovchenko, О. S. Synekop, І. V. Stavytska, О. Y. Chugai, О. G. Кorbut ; Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute. – Electronic text data (1 file: 4,93 Mb). – Kyiv : Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute, 2023. – 313 p. – Title from the screen.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/62850Підручник «Англійська мова професійного спрямування. Прикладна механіка» призначений для студентів-майбутніх інженерів з прикладної механіки (3 курс, перший (бакалаврський) рівень вищої освіти) у галузі механічна інженерія, які опановують англійську мову з фаху у технічних університетах. Метою підручника є формування професійно орієнтованої англомовної компетентності на достатньому рівні володіння мовою (В2). Також використання даного підручника сприяє удосконаленню організації іншомовного навчання в аудиторний і позааудиторний час, посиленню міждисциплінарних зв’язків гуманітарного та фахового напрямків; зміцненню знань фахових дисциплін; розвитку вміння вчитися самостійно; удосконаленню критичного мислення у майбутніх фахівців галузі механічної інженерії. Підручник містить вісім розділів, які охоплюють фахову тематику галузі прикладної механіки (“Machines: Efficiency and Mechanical Advantage”, “Machine Parts: Bearings, Gears, Valves, Ratchet, Gauge”, “Machine Tools Operations”, “Application of Hydraulics in Mechanical Engineering”, “Types of Pumps”, “Engineering Material Properties”, “Strength of Materials”, “Automation”). Кожен розділ складається з восьми блоків, що орієнтовані на формування професійно орієнтованих англомовних компетентностей у читанні, аудіюванні, говорінні, письмі та перекладі.313 p.enmachinesmechanical advantagebearingsgearsmachine tools operationshydraulicsmechanical engineeringtypes of pumpsengineering material propertiesstrength of materialsautomationEnglish for professional purposes. Applied mechanics. Part IBook811.111:621.01](075.8)