Джигирей, І. М.Шахновський, А. М.Dzhygyrey, I. M.Shakhnovsky, A. M.Джигирей, И. Н.Шахновский, А. М.2019-06-062019-06-0620192019Джигирей, І. М. Особливості дисциплін первинного залучення у спеціальність для студентів спеціалізації «Комп’ютерно- інтегровані технології сталих хімічних виробництв» / І. М. Джигирей, А. М. Шахновський // Комп’ютерне моделювання в хімії і технологіях та системах сталого розвитку – КМХТ-2019 : збірник наукових статей Сьомої міжнародної науково-практичної конференції, 6-8 травня 2019 року, м. Київ / КПІ ім. Ігоря Сікорського, ХТФ, КХТП. – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. – С. 361-365. – Бібліогр.: 4 назви.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/27829ukавтоматизація та комп'ютерно-інтегровані технологіїзалученнякомпетенціїнаукова школаспеціальністьспеціалізаціястудентautomation and computer-integrated technologiesinvolvementcompetencesscientific schoolspecialtyspecializationstudentавтоматизация и компьютерно-интегрированные технологиивовлечениекомпетенциинаучная школаспециальностьспециализациястудентОсобливості дисциплін первинного залучення у спеціальність для студентів спеціалізації «Комп’ютерно- інтегровані технології сталих хімічних виробництв»Characteristics of disciplines of primary inclusion in speciality for students of specialization computerintegrated technologies of sustainable chemical productionsДисциплины первичного вовлечения в специльность для студентов специализации «компьютерно-интегрированные технологии устойчивых химических производств»ArticleС. 361-365Сьома міжнародна наукова-практична конференція «Комп’ютерне моделювання в хімії і технологіях та системах сталого розвитку»