Батрак, Лариса МиколаївнаРомашко, Володимир Якович2020-08-122020-08-122020Теорія електричних кіл -2. Тести для проведення підсумкового контролю знань та самостійної роботи студентів [Електронний ресурс] : навч. посіб. для студ. спеціальності 171 «Електроніка», освітньої програми «Електронні компоненти і системи» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: В. Я. Ромашко, Л. М. Батрак. – Електронні текстові данні (1 файл: 6,24 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 87 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/35592Посібник містить різнопланові теоретичні та практичні комплекти задач для особистої роботи студентів у межах обов'язкової частини кредитного модуля «Теорія електричних кіл». Представлені тести можуть бути застосовані як для самоконтролю знань, так і для проміжного і підсумкового контролю. Робота призначена для розвитку навичок самостійної роботи студентів з теоретичним матеріалом, який викладають на лекціях, а також для підготовки і проведення практичних занять. Видання підготовлене на кафедрі "Електронні пристрої та системи" і призначені для студентів спеціальності 171 «Електроніка», освітньої програми «Електронні компоненти і системи».ukтеорія електричних кілтестиТеорія електричних кіл -2. Тести для проведення підсумкового контролю знань та самостійної роботи студентівMethodical Material87 с.