Козар, Марина ЮріївнаБоровик, Оксана Ярославівна2020-02-192020-02-192019Природоохоронні біотехнології. Лабораторний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія», освітньої програми «Біотехнології» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: М. Ю. Козар, О. Я. Боровик. – Електронні текстові дані (1 файл: 629 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. – 55 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/31770Лабораторні роботи, представлені в практикумі, призначені для ознайомлення студентів з основами технологій захисту навколишнього природного середовища, що використовуються у світі та Україні, зокрема. В лабораторному практикумі наведено теоретичні матеріали та типові методики для проведення гідробіологіного аналізу активного мулу, визначення основних показників якості компосту,види біоіндикації та методів біотестування. Лабораторний практикум «природоохоронні біотехнології» розроблено для студентів спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія».ukбіотестуваннябіотехнологіїПриродоохоронні біотехнології. Лабораторний практикумMethodical Material55 с.