Ховрич, Сергій МиколайовичKhovrych, S.Ховрич, С. Н.2014-11-222014-11-222013Ховрич С. М. Відрядження українських учених як важлива складова міжнародних наукових зв’язків у другій половині XIX — на початку XX ст. (на прикладі вишів Наддніпрянщини) / С. М. Ховрич // Сторінки історії : збірник наукових праць. – 2013. – Вип. 35. – С. 28–38. – Бібліогр.: 18 назв.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/9434ukосвітавченівідрядженняНаддніпрянська УкраїнагуберніяРосійська імперіяКоллеж де ФрансмеханікафізикаeducationscientificNadnipryanska UkraineprovinceRussian empireCollege de FrancemechanicsphysicsобразованиеученыекомандировкаПоднепровская УкраинагубернияРоссийская империямеханикафизикаВідрядження українських учених як важлива складова міжнародних наукових зв’язків у другій половині XIX — на початку XX ст. (на прикладі вишів Наддніпрянщини)Business Trip of the Ukrainian Scientists as a Constituent of International Scientific Connections is Important in the Second Half of XIX — XX Age (on the Example of Educational Establishments of Naddnipryanschyna)Командировки украинских ученых как важная составляющая международных научных связей во второй половине ХІХ — начале ХХ вв. (на примере вузов Поднепровья)ArticleС. 28-38930.1:378.1(09)