Підгорний, Андрій ВадимовичНазарова, Тамара Максимівна2021-06-032021-06-032021Підгорний, А. В. Хімія. Закони стехіометрії в хімічних перетвореннях [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів інженерних спеціальностей / А. В. Підгорний, Т. М. Назарова ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані: (1 файл: 4,65 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 50 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/41338У посібнику розглянуто тему «Закони стехіометрії в хімічних перетвореннях» розділу «Основні поняття хімії» навчальної програми дисципліни «Хімія». Висвітлюються програмні питання та фактичний матеріал, опанування якого створює необхідні уявлення для засвоєння закономірностей з курсу хімії в сучасній інтерпретації: основні хімічні поняття, класифікація хімічних реакцій, основи кількісних розрахунків у хімії. Детально розглянуті закони стехіометрії: сталості складу, кратних співвідношень, еквівалентів. Матеріал посібника буде корисним для студентів, які з тих чи інших причин не мають достатнього рівня початкових хімічних знань. Робота студентів над підбіркою завдань під час самостійної роботи дозволить їм творчо розвивати ініціативу та логічне мислення, здобути певні компетентності, використання яких буде корисним в подальшому успішному у засвоєннi загальнотехнічних і спеціальних дисциплін, які вивчаються згідно освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів. Призначений для студентів–здобувачів ступеня бакалавра за освітньо-професійними програмами інженерних спеціальностей.ukстереохіміяхімічні перетворенняХімія. Закони стехіометрії в хімічних перетворенняхMethodical Material50 с.541.6(075.8)