Кублій, Лариса Іванівна2019-04-242019-04-242019Кублій, Л. І. Теорія ймовірностей та математична статистика-2 [Електронний ресурс] : рекомендації до виконання самостійної роботи студентів за освітньою програмою “Інженерія програмного забезпечення розподілених систем та Web-технологій” / Л. І. Кублій ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 541 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. – 37 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/27379Кредитний модуль “Теорія ймовірностей та математична статистика-2” є необхідним теоретичним фундаментом для вивчення таких дисциплін, як “Системи штучного інтелекту”, “Конструювання та сучасні технології розподіленої обробки даних”, “Графічне моделювання”, “Програмування алгоритмів комп’ютерної графіки” та ін., які подаються в наступних семестрах і в яких необхідним є знання методів математичної статистики. Подано матеріал для самостійної та контрольної роботи студентів. Призначено для здобувачів ступеня бакалавра за освітньою програмою “Інженерія програмного забезпечення розподілених систем”.ukтеорія ймовірностейматематична статистикарозробка програмного забезпеченняймовірнісно-статистичні методисамостійна робота студентівТеорія ймовірностей та математична статистика-2. Рекомендації до виконання самостійної роботи студентівMethodical Material37 с.