Миколаєць, Дмитро АнатолійовичКлен, Катерина СергіївнаЯмненко, Юлія Сергіївна2020-07-132020-07-132020Основи теорії авторегулювання. Конспект лекцій [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 171 «Електроніка», освітньої програми «Електронні компоненти і системи» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. Д. А. Миколаєць, К. С. Клен, Ю. С. Ямненко. – Електронні текстові данні (1 файл: 5,92 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 216 с. – Назва з екрану.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/34983Видання присвячене вивченню основних принципів розрахунку замкнених систем автоматичного керування. Викладені основи опису замкнених неперервних, дискретних та нелінійних систем і методів їх розрахунку. Розглянуте питання дослідження стійкості як в лінійних, так і в імпульсних системах. Конспект містить інформацію по 27 лекціям, згідно робочої навчальної програми дисципліни. Посібник підготовлений на кафедрі «Електронні пристрої та системи» і призначений для студентів спеціальності 171 «Електроніка», освітньої програми «Електронні компоненти і системи».ukтеорія авторегулюваннястійкість системінваріантність системлінійні системиімпульсні системидискретні системиОснови теорії авторегулювання. Конспект лекційMethodical Material216 с.