Яганов, Петро ОлексійовичГеращенко, Артем Юрійович2023-09-072023-09-072023https://ela.kpi.ua/handle/123456789/60040Система збору та обробки даних стану навколишнього середовища // Дипломний проєкт. Геращенко А.Ю. «КПІ ім. Ігоря Сікорського», факультет електроніки, кафедра конструювання електронно-обчислювальної апаратури, групу ДК-91. -К.: «КПІ ім. Ігоря Сікорського», 2023. – С. - 119, табл. - 22, креслень - 3, бібліографічних найменувань - 46. Дипломний проєкт присвячений розробці нової сучасної системи збору та обробки даних стану навколишнього середовища. У проєкті вирішується завдання схемотехнічного проєктування системи, у склад якої входить мікроконтролер з WiFi модулем та датчики. Вузол системи розміщюється у місці виміру, за допомогою датчиків вимірює температуру, вологість, атмосферний тиск, концентрацію газів та концентрацію твердих частинок у повітрі. Виміряні дані передаються через бездротовий інтерфейс WiFi на хмарний сервер, де здійснюється їх аналіз. Користувач може відслідковувати результати вимірів у режимі реального часу, проводити аналіз даних та використовувати їх в інших проєктах чи системах. Проведено аналіз існуючих методів реалізації системи збору та обробки даних стану навколишнього середовища, розроблено структурну схему, схему електричну принципову, здійснено проєктування друкованого вузла та весь обсяг розрахунків для підтвердження правильності прийнятих конструкторських рішень. Структура проєкту представлена вступом, 5 розділами, висновками, списком використаних джерел та додатками.135 c.ukESP8266моніторингWIFIдатчикидовкілляСистема збору та обробки даних стану навколишнього середовищаBachelor ThesisГеращенко, А. Ю. Система збору та обробки даних стану навколишнього середовища : дипломний проект ... бакалавра : 172 Телекомунікації та радіотехніка / Геращенко Артем Юрійович. - Київ, 2023. - 135 с.