Куліков, Петро МусійовичДевтерова, Тамара ВаганівнаДевтеров, Ілля ВолодимировичМазаракі, Анатолій АнтоновичДаниленко, Анатолій СтепановичІсаєнко, Володимир МиколайовичУкраїнець, Анатолій ІвановичГрищенко, Іван МихайловичШкарлет, Сергій МиколайовичВоробйов, Генадій ПетровичПашко, Павло ВолодимировичСамойленко, Олександр ГригоровичСмовженко, Тамара СтепанівнаІмас, Євгеній ВікторовичБезгін, Олексій ІгоровичТимошенко, Іван ІвановичІвнєв, Борис БорисовичФедорченко, Володимир КириловичЧернєй, Володимир ВасильовичПрисяжнюк, Іван ІвановичПанін, Владислав ВадимовичРожок, Володимир ІвановичЧебикін, Андрій ВолодимировичПохресник, Анатолій КостянтиновичЯцунь, Олександр МихайловичБуяшенко, Вікторія ВасилівнаВойнаровський, Володимир Романович2020-05-042020-05-042018Освіта і суспільство [Електронний ресурс] : навчальний посібник / П. М. Куліков, Т. В. Девтерова, І. В. Девтеров та ін. ; уклад.: І. В. Девтеров, Т. В. Девтерова ; Рада ректорів Київського вузівського центру. – Електронні текстові дані (1 файл: 5,6 Мбайт). – Київ, 2018. – 193 с. – Назва з екрана.978-966-622-885-0https://ela.kpi.ua/handle/123456789/33240ukосвітасуспільствоуправліннярозвитокуніверситетректоркіберінтеграціяінноваціїeducationsocietymanagementdevelopmentuniversityrectorcyberintegrationinnovationобразованиеобществоуправлениеразвитиеуниверситеткиберинтеграцияинновацииОсвіта і суспільствоEducation and SocietyBook193 с.378(477)(075.8)