Коломицев, Михайло ВолодимировичНосок, Світлана Олександрівна2021-08-242021-08-242021-02-25Бази даних та інформаційні системи. Методичні вказівки до виконання курсової роботи [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спец. 125 «Кібербезпека» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: М. В. Коломицев, С. О. Носок. – Електронні текстові дані (1 файл: 151 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 93 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/43378Дані методичні вказівки висувають загальні вимоги до організації та виконання курсових робіт з дисципліни «Бази даних та інформаційні системи» для студентів спеціальності “Кібербезпека”. В методичних вказівках приділено увагу вивченню основних питань проектування й організації баз даних, вивченню мови структурованих запитів SQL, ознайомлення з сучасними системами управління базами даних. Методичні вказівки є загальними для всіх студентів і мають надати методичну допомогу з питань підготовки, написання та оформлення курсових робіт.ukбази данихінформаційні системинаписання та оформлення курсової роботиБази даних та інформаційні системи. Методичні вказівки до виконання курсової роботиMethodical Material93 с.