Волощук, Володимир АнатолійовичЛюбицький, Сергій ВікторовичПоліщук, Ігор Анатолійович2021-03-112021-03-112021Математичне моделювання об’єктів керування: Розрахункова робота [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня бакалавра за освітньою програмою «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології кібер-енергетичних систем» спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: В. А. Волощук, С. В. Любицький, І. А. Поліщук. – Електронні текстові дані (1 файл: 7,83 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 82 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/39935Навчальний Посібник призначений для студентів, які навчаються за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно інтегровані технології», освітньо-професійна програма «Автоматизація та комп’ютерно інтегровані технології кібер-енергетичних систем» та вивчають курс «Комп’ютерне моделювання процесів і систем». Метою навчального посібника є формування у студентів умінь та навичок аналітичного моделювання процесів зі змінними в часі параметрами. Посібник забезпечує студентів необхідними теоретичними знаннями щодо фізики явищ, притаманних перехідним процесам, підходів та методики створення аналітичних моделей перехідних процесів.ukперехідні процеси в об’єктах керуванняаналітичні моделі перехідних процесівсистеми регулюванняфізика явищМатематичне моделювання об’єктів керування: Розрахункова роботаMethodical Material82 с.