Чернега, Світлана МихайлівнаАболіхіна, Олена Вікторівна2018-12-272018-12-272018Аболіхіна, О. В. Матеріалознавчі аспекти утворення та еволюції дефектів, що визначають ресурс експлуатації алюмінієвих конструкцій літаків : дис. … канд. техн. наук : 05.16.01 - металознавство та термічна обробка металів / Аболіхіна Олена Вікторівна. – Київ, 2018. – 215 с.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/25546Робота виконана в лабораторії фрактографії ДП «Антонов» та на кафедрі металознавства та термічної обробки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».ukгартуванняфазове старіннякоагуляційне старіннякорозійне розтріскуванняеволюція дефектівмікроструктуразміцнюючі фазиінтерметалідні сполукинижні та верхні панелі крилрівняння регресіїрегламентні роботиquenchingphase ageingcoagulation ageingcorrosion crackingevolution of flawsmicrostructurestrengthening phasesintermetallic compoundswing lower and upper panelsregression equationscheduled maintenanceзакалкафазовое старениекоагуляционное старениекоррозионное растрескиваниеэволюция дефектовмикроструктураупрочняющие фазыинтерметаллидные соединениянижние и верхние панели крыльевуравнение регрессиирегламентные работыМатеріалознавчі аспекти утворення та еволюції дефектів, що визначають ресурс експлуатації алюмінієвих конструкцій літаківThesis Doctoral215 с.629.735:539.43](043.3)