Юрчук, Володимир ПетровичМахорін, Ярослав ГенадійовичСвятина, М. А.Лебедєва, Ольга Олександрівна2016-11-142016-11-142016Визначення оптимальних параметрів спряжених поверхонь за напрямом вектора максимальної швидкості обертання / В. П. Юрчук, Я. Г. Махорін, М. А. Святина, О. О. Лебєдева // Матеріали V Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Прикладна геометрія, дизайн, об’єкти інтелектуальної власності та інноваційна діяльність студентів та молодих вчених», м. Київ, 28 квітня 2016. – Київ : НТУУ «КПІ», 2016. – C. 263-165. – Бібліогр.: 3 назв.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/18085ukспряжені поверхніоптимізаціявикопувальні робочі органи (ВРО)вектор максимальної швидкості обертаннягвинтові поверхнconjugated surfaceoptimizationdigs working bodies (DWB)maximum vector speed of rotationscrew surface.сопряженные поверхностиоптимизациявыкапывающие рабочие органы (ВРО)вектор максимальной скорости вращениявинтовые поверхностиВизначення оптимальних параметрів спряжених поверхонь за напрямом вектора максимальної швидкості обертанняArticleС. 263-265515.2 + 631.3V Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Прикладна геометрія, дизайн, об’єкти інтелектуальної власності та інноваційна діяльність студентів та молодих вчених»