Бойко, Т. В.Джигирей, І. М.Бендюг, В. І.Комариста, Б. М.Ткачук, А. І.Складанний, Д. М.Boyko, T.Dzhygyrey, I.Bendyug, V.Komarysta, B.Tkachuk, A.Skladannyy, D.Бойко, Т. В.Джигирей, И. Н.Бендюг, В. И.Комаристая, Б. Н.Ткачук, А. И.Складанный, Д. Н.2017-01-172017-01-172016Впровадження вибіркових загальноуніверситетських магістерських навчальних дисциплін з проблем сталого розвитку / Т. В. Бойко, І. М. Джигирей, В. І. Бендюг, Б. М. Комариста, А. І. Ткачук, Д. М. Складанний // Комп’ютерне моделювання в хімії і технологіях та системах сталого розвитку – КМХТ-2016 : збірник наукових статей П’ятої міжнародної науково-практичної конференції, 18-20 травня 2016 року, м. Київ. – Київ : НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», 2016. – С. 276-279 – Бібліогр.: 4 назви.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/18493ukдисципліназнанняінженеріяінклюзивністьінноваціїкомпетентностіпідготовка магістрівсталий розвитоктехнологіяуміннядисциплиназнанияинженерияинклюзивностьинновациикомпетентностиподготовка магистровустойчивое развитиетехнологияуменияcompetencesdisciplineengineeringinclusioninnovationknowledgeskillssustainable developmenttraining of masterstechnologyВпровадження вибіркових загальноуніверситетських магістерських навчальних дисциплін з проблем сталого розвиткуAn implementation of optional university-wide master’s academic disciplines on sustainable development problemsВнедрение выборочных общеуниверситетских магистерских учебных дисциплин по проблемам устойчивого развитияArticleС. 276-279504:378П'ята міжнародна наукова-практична конференція «Комп’ютерне моделювання в хімії і технологіях та системах сталого розвитку»