Кононець, Марія Олександрівна2019-02-162019-02-162017Психологія лідерства та професійної успішності [Електронний ресурс] : комплекс навчально-методичного забезпечення підготовки бакалаврів всіх спеціальностей. Денна форма навчання / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. М. О. Кононець. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,26 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017. – 61 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/26392Програма вивчення навчальної дисципліни «Психологія лідерства та професійної успішності» складена відповідно до освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів всіх напрямів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»). Навчальна дисципліна має статус за вибором і належить до циклу дисциплін гуманітарної та соціально-економічної підготовки. Предметом навчальної дисципліни є закономірності успішності професійної діяльності та взаємодії людей в системі "начальник-підлеглий", механізм висування в лідери, питання авторитета, співвідношення лідерства і керівництва, риси особистості, що необхідні для висунення у лідери.ukпсихологіялідерствопрофесійна успішністьпрофесійна діяльністьвзаємодія людейавторитеткерівництвориси особистостікомплекс навчально-методичного забезпеченняПсихологія лідерства та професійної успішностіMethodical Material61 с.