Добровська, Людмила МиколаївнаАверьянова, Ольга Анатоліївна2021-06-242021-06-242021Проєктування інформаційних систем. Комп’ютерний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 122 “Комп’ютерні науки” для всіх спеціалізацій / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Л. М. Добровська, О. В. Аверьянова. – Електронні текстові дані (1 файл: 7,59 Мбайт). – Київ: КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 202 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/41778Посібник містить матеріал з навчальної дисципліни «Проєктування інформаційних систем», яка включена у навчальні плани підготовки бакалаврів спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» і знайомить студентів із сучасними підходами до проєктування ІС. Науковою основою дисципліни є методології системного аналізу і моделювання, структурний та об'єктно–орієнтований підходи до проєктування програмного забезпечення (ПЗ). Посібник містить опис процесу проєктування моделей даних в обсязі, необхідному для практичної роботи. Детально на конкретних прикладах розглянуто застосування САSЕ-засобів для автоматизації етапів аналізу, проєктування і генерації коду інформаційних систем. Посібник призначений для студентів, які вивчають основи проєктування інформаційних систем.ukінфомаційні системипроєктування інфомаційних системпроєктування програмного забезпеченняпроєктування моделей данихПроєктування інформаційних систем. Комп’ютерний практикумMethodical Material202 с.