Доронкіна, Надія ЄвгенівнаЛомакіна, Лариса Володимирівна2021-03-032021-03-032021Доронкіна, Н. Є. Практикум англомовного професійного спрямування. Збірник текстових завдань [Електронний ресурс] : навчальний посібник / Н. Є. Доронкіна, Л. В. Ломакіна ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 153 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 82 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/39752Навчальний посібник рекомендовано для самостійної підготовки здобувачів ступеня магістра всіх спеціальностей факультету електроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського до виконання залікової контрольної роботи з дисципліни «Практикум з іншомовного наукового спілкування». Основна мета видання - допомогти студентам підготуватися до написання залікової контрольної роботи з англійської мови, ознайомитися зі структурою роботи, критеріями оцінювання та вимогами до рівня володіння іноземної мовою на даному курсі. У навчальному посібнику наводяться приклади варіантів залікової контрольної роботи, що складається з семи завдань, серед яких завдання на аудіювання, на розуміння науково-технічних текстів, на знання термінології, граматики та завдання на переклад з англійської мови на українську і навпаки.ukіншомовне наукове спілкуванняПрактикум англомовного професійного спрямування. Збірник текстових завданьMethodical Material82 с.