Веригіна, Інга В'ячеславівнаМассалітіна, Євгенія Вікторівна2020-02-252020-02-252016Кратні інтеграли [Електронний ресурс] : практикум з вищої математики для студентів теплоенергетичного факультету денної та заочної форм навчання / НТУУ «КПІ» ; уклад.: І. В. Веригіна, Є. В. Массалітіна. – Електронні текстові дані (1 файл: 2,49 Мбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2016. – 73 с. – Назва з екрана.https://ela.kpi.ua/handle/123456789/31901Практикум містить 30 варіантів типового розрахунку «Кратні інтеграли». Кожний з варіантів складається з 9 типових завдань. Із урахуванням підпунктів кожен варіант містить 12 типових задач на обчислення та застосування подвійних та потрійних інтегралів. Наведено список теоретичних питань, що пропонуються для захисту даного типового розрахунку. У практикумі містяться приклади детального розв’язання типових задач з чітким порядком дій та правильним оформленням виконаного завдання. Даний практикум може бути рекомендовано для використання викладачами вищої математики у якості збірника типових завдань з теми «Кратні інтеграли».ukкратні інтегралипрактикмвища математикаКратні інтегралиMethodical Material73 с.