Skip navigation

Пошук


Почати новий пошук
Додати фільтри:

Використовуйте фільтри для уточнення результатів пошуку.


Результати 1-10 зі 42 (час пошуку: 0.024 секунди).
Знайдені матеріали:
Дата випускуНазваАвтор(и)
2011Предмет злочинів проти безпеки руху та експлуатації транспортуОсадчий, В. І.; Osadchy, V.; Осадчий, В. И.
2011Теоретико-методологічні проблеми визначення поняття джерел конституційного права УкраїниВасильченко, О. П.; Vasilchenko, O.; Васильченко, О. П.
2011Проблеми правового регулювання процедур закріплення державного майна на праві оперативного управління та господарського віданняКравчук, О. О.; Kravchuk O.; Кравчук, А. О.
2011Взаємодія між державними та недержавними організаціями заради розвитку паліативної та хоспісної допомоги у Печерському районі КиєваВольф, О. О.; Wolf, A.; Вольф, О. О.
2011Дослідницька програма модернізації та її практичні імплікаціїКутуєв, П. В.; Kutuev, P.; Кутуев, П. В.
2011Глобальні комунікації та їх вплив на формування сучасних транскультурних феноменівМайструк, Н. О.; Maystruk, N.; Майструк, Н. О.
2011Організаційна сутність соціального управління як суспільного феноменуШвець, Д. Є.; Shvets, D.; Швец, Д. Е.
2011Інформаційний простір та використання методу контент-аналізу в його дослідженніПиголенко, І. В.; Пиголенко, Ю. А; Pygolenko, I.; Pygolenko, Y.; Пиголенко, И. В.; Пиголенко, Ю. А.
2011Донбас і "донецькі" у сучаcній Українській міфології: що маємо і що робити?Жовніренко, П.; Jovnirenko, P.; Жовниренко, П.
2011Арт-терапія як сучасний метод інтеграції дітей з фізичними обмеженнями у суспільствоДимитрова, Л. М.; Асянова, А. А.; Dimitrova, L.; Asyanova, A.; Димитрова, Л. М.; Асянова, А. А.