Електронний архів наукових та освітніх матеріалів КПІ ім. Ігоря Сікорського

ELAKPI – інституційний репозитарій, що накопичує, зберігає, розповсюджує та забезпечує довготривалий, постійний та надійний доступ через Інтернет до наукових та освітніх матеріалів професорсько-викладацького складу, співробітників, студентів, аспірантів та докторантів КПІ ім. Ігоря Сікорського. За посиланням можна ознайомитися з положенням про ELAKPI.

Доступ до матеріалів ELAKPI

Доступ до повних текстів матеріалів ELAKPI вільний в мережі Інтернет, крім:

  • частини матеріалів з зібрань факультетів/кафедр, завантажених до 2016 року, доступ до яких надається в локальній мережі університету, що вказано в описі матеріалу;
  • звітів про НДР – доступ з комп’ютерів у залі № 6.6 НТБ;
  • дисертацій та авторефератів, завантажених до 2016 року, які доступні тільки для перегляду з комп’ютерів у залі № 6.6 НТБ.

Щоб отримати права на перегляд/скачування повних текстів ресурсів, доступних тільки в локальній мережі університету, зареєстровані користувачі Бібліотеки КПІ ім. Ігоря Сікорського можуть скористатися послугою Віддалений доступ до "локальних" ресурсів.

Розміщення матеріалів в ELAKPI
Контакти

Бібліотека КПІ ім. Ігоря Сікорського, зал № 4.4, тел. +38 (044) 204-96-72, elakpi@library.kpi.ua, elakpi.ntb@gmail.com

 

Фонди

Виберіть фонд, щоб переглянути його зібрання.

Зараз показуємо 1 - 39 з 39

Нові надходження

ДокументВідкритий доступ
Управління розвитком міжнародної діяльності підприємства в умовах нестабільної кон'юнктури ринку
(КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024) Буртова, Анастасія Олегівна; Дунська, Алла Рашидівна
Магістерська робота на тему: «Управління розвитком міжнародної діяльності підприємства в умовах нестабільної кон’юнктури ринку» містить 118 сторінок, 39 таблиць, 28 рисунків, 3 додатки. Перелік посилань нараховує 63 найменування. Актуальність теми дослідження зумовлена необхідністю підвищення ефективності управління міжнародною діяльністю підприємств в умовах нестабільної ринкової кон’юнктури. Зв’язок роботи із науковими програмами, планами та темами полягає у розробці рекомендацій, спрямованих на підвищення ефективності міжнародної діяльності підприємств. Метою роботи є розроблення практичних рекомендацій щодо вдосконалення управління міжнародною діяльністю підприємств. Для досягнення мети було поставлено завдання узагальнити теоретичні основи, визначити проблеми міжнародної діяльності підприємств, а також розробити практичні рекомендації Об’єктом дослідження є міжнародна діяльність підприємства, що здійснюється в умовах нестабільного ринкового середовища. Предметом дослідження є принципи, інструменти та методи управління розвитком міжнародної діяльності підприємств. База дослідження – АТ «Мономах». Методи дослідження: статистичний і порівняльний аналіз, графічні методи, аналітичні інструменти та інші; Наукова новизна полягає у розробці рекомендацій в умовах ринкової нестабільності, зокрема через диверсифікацію постачальників і розвиток експорту. Практичне значення полягає у можливості використання розроблених рекомендацій для підвищення стійкості та конкурентоспроможності підприємств на міжнародних ринках. Апробація результатів: основні результати дослідження опубліковані у фахових виданнях.
ДокументВідкритий доступ
Комп’ютерна графіка та мультимедіа. Практикум
(КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024) Родіонов, П. Ю.
Навчальний посібник містить теоретичний матеріал та завдання до лабораторних робіт, наведено приклади реалізації комп’ютерних програм, що необхідні для виконання лабораторних робіт з дисципліни «Комп’ютерна графіка та мультимедіа». Навчальний посібник призначений для здобувачів ступеня бакалавр за спеціальністю 121 Інженерія програмного забезпечення та всіх зацікавлених у вивченні комп’ютерної графіки.
ДокументВідкритий доступ
Управління сталим розвитком міжнародної діяльності агропідприємства у контексті циркулярної економіки
(КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024) Дмитрієв, Вячеслав Олександрович; Дунська, Алла Рашидівна
Магістерська дисертація на тему: «Управління сталим розвитком міжнародної діяльності агропідприємства у контексті циркулярної економіки» містить 135 сторінок, 21 таблицю, 14 рисунків, 5 додатків. Перелік посилань нараховує 74 найменування. Актуальність теми дослідження полягає у необхідності впровадження принципів циркулярної економіки та сталого розвитку в діяльність аграрних підприємств України для зменшення екологічного навантаження, підвищення ефективності використання ресурсів і адаптації до міжнародних вимог. Зв’язок роботи із науковими програмами визначається інтеграцією теоретичних та практичних положень сталого розвитку, які відповідають завданням науково-дослідної тематики «Стратегічне управління відновленням економіки України». Мета дослідження полягає у розробці практичних рекомендацій щодо інтеграції циркулярних практик у міжнародну діяльність аграрного підприємства для забезпечення його сталого розвитку. Завдання дослідження включають аналіз сучасного стану управління відходами, оцінку міжнародного досвіду впровадження циркулярних практик, розробку рекомендацій щодо вдосконалення управління відходами в агрохолдингу «Астарта» та обґрунтування економічної доцільності впровадження нових рішень. Об’єктом дослідження є процес управління сталим розвитком міжнародної діяльності аграрного підприємства. Предметом дослідження є система методів, підходів і практик з управління відходами та інтеграції циркулярної економіки в діяльність бази дослідження. База дослідження – ТОВ «Астарта-Київ». Методи дослідження – системний підхід, статистичний аналіз, методи моделювання, експертного оцінювання, порівняльного аналізу, графічної візуалізації даних та методи теоретичного узагальнення. Наукова новизна полягає у розробці інноваційного підходу до управління відходами аграрного підприємства через інтеграцію циркулярних практик, адаптованих до міжнародного досвіду. Практичне значення одержаних результатів полягає у розробці пропозицій щодо переробки органічних відходів з використанням зоокомпостування та біотехнологій, а також визначенні міжнародних перспектив для реалізації цих ініціатив. Апробація результатів роботи проведена при представленні проєкту відповідальному за напрям керівнику бази дослідження та за рахунок публікацій частин дослідження у наукових виданнях.
ДокументВідкритий доступ
Інтеграція вебсайту та соціальних мереж як стратегія сучасної комунікації університету
(НН ВПІ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024) Головко, О. А.
Метою статті є розкриття особливостей інтеграції вебсайту та соціальних мереж як стратегії сучасної комунікації університету. У публікації презентовано позитивний досвід кафедри видавничої справи та редагування НН ВПІ КПІ ім. Ігоря Сікорського, на базі якої успішно одночасно використовуються сайт кафедри із соціальними мережами (Фейсбук, Інстаграм, ТікТок). Ця модель передбачає паралельну, доповнюючу трансляцію різнопланових заходів, що відбуваються в університеті. Було проведено кількісний і порівняльний аналіз опублікованої на вебсайті та соціальних медіа інформації до та після інтеграції. Для аналізу було взято такі показники: кількість опублікованого контенту, відвідуваність вебсайту, охоплення у соціальних мережах, взаємодія у соціальних мережах, відвідуваність соціальних мереж.
ДокументВідкритий доступ
Стратегічний розвиток міжнародної діяльності підприємства на основі впровадження інноваційних рішень
(КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024) Кіпень, Світлана Сергіївна; Дунська, Алла Рашидівна
Магістерська дисертація на тему: « Стратегічний розвиток міжнародної діяльності підприємства на основі впровадження інноваційних рішень» містить 113 сторінок, 24 таблиці, 21 рисунок, 1 додаток. Перелік посилань нараховує 48 найменувань. Зв’язок роботи із науковими програмами, планами та темами. Магістерську дисертацію на здобуття ступеня магістра виконано в Національному технічному університеті України «КПІ імені Ігоря Сікорського» (м. Київ) відповідно до планів науково-дослідних робіт кафедри менеджменту підприємств за темою «Стратегічне управління відновленням економіки України» (ДР 0123U101596 ). Метою роботи є розгляд теоретичних аспектів та розробка інноваційних напрямків розвитку міжнародної діяльності підприємства для того щоб підвищити прибутковість та ефективність його функціонування на міжнародній арені. Об’єктом дослідження є процес розвитку міжнародної діяльності підприємства. Предмет дослідження – теоретичні засади та практичні аспекти стратегічного розвитку міжнародної діяльності підприємства на основі впровадження інноваційних рішень. База дослідження – ПрАТ «Тернопільський молокозавод». Методи дослідження. Виконання дипломної роботи здійснено за допомогою таких методів дослідження: метод логічного узагальнення, аналізу та синтезу; фінансовий аналіз, групування даних, статистичні методи дослідження числових даних, методи бізнес-планування, методика STAR, графічний метод. Результати роботи. Розроблено три напрямки розвитку міжнародної діяльності підприємства. Результатом реалізації запропонованих проєктів на ПрАТ «Тернопільський молокозавод» є розвиток експорту підприємства, чистий прибуток реалізації парії казеїну становитиме 723 061,24 грн, а сухого знежиреного молока – 335 823 грн. Рекомендації щодо використання результатів роботи. Результати дослідження можуть бути використані вітчизняними підприємствами молочної промисловості, , зокрема ПрАТ «Тернопільський молокозавод. Результати дослідження опубліковано в таких наукових працях: 1. Дунська А.Р., Кіпень С.С. Стратегічний розвиток міжнародної діяльності підприємства на основі інновацій. Інфраструктура ринку. 2024. No 81. URL: http://www.market-infr.od.ua/uk/81-2024 (фахове видання)