Реконструкція колекторної мережі з оцінкою напружено-деформованого стану масиву

Дисертація на здобуття наукового ступеня магістра за спеціальністю 184 – Гірництво. – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Київ, 2024. Основна частина магістерської дисертації була присвячена дослідженню колекторної мережі , тобто розгляд геології та структури будівельного майданчика, і можливим змінам властивостей ґрунтів. За допомогою комп’ютерного моделювання було проаналізовано прохід шахтного ствола гірничим способом в кріпленні збірними залізобетонними блоками. У дослідженні також розглядалися сучасні будівельні матеріали, придатні для використання при великих коефіцієнтах вологості. Велику увагу також було приділено дослідженню та вдосконаленню суспензій для виробництва конструкцій. В роботі було проаналізовано представлені результати опускання та типи колодязів при будівництві та реконструкції мережі . Робота має такий зміст: вступ, 5 розділів на 119 друкованих аркушах, 23 таблиці, 21 рисунок, список використаної літератури із 31 джерел.

Відтермінування оприлюднення, у зв'язку з наявністю у ВКР інформації з обмеженим доступом.

колекторний ствол, каналізаційна труба, опускний колодязь

Фареник, Т. О. Реконструкція колекторної мережі з оцінкою напружено-деформованого стану масиву : магістерська дис. : 184 Гірництво / Фареник Тетяна Олександрівна. – Київ, 2024. – 119 с.