Забезпечення надійної та безаварійної експлуатації енергетичного обладнання є стратегічно важливою задачею для енергетичного сектору промисловості. Ця проблема вирішується із застосуванням методів технічної діагностики та контролю. Мета вивчення даної дисципліни – набуття магістрантами знань та навичок, щодо основних методів контролю енергетичного обладнання та типових приладів для діагностування. Видання може бути корисним для студентів профільних спеціальностей, наукових та інженерно-технічних працівників, які займаються експлуатацією, ремонтом, діагностуванням та проектуванням обладнання електричних станцій.

діагностика, енергетичне обладнання, надійність, електростанція, технічний контроль, неруйнівний контроль, прогнозування, ресурс

Діагностика теплоенергетичного устаткування теплових та атомних електричних станцій: конспект лекцій [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 144 «Теплоенергетика» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: В. А. Пешко, О. Ю. Черноусенко, Д. В. Риндюк. – Електронні текстові дані (1 файл: 2,6 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 82 с. – Назва з екрана.