2019-12

КПІ ім. Ігоря СІкорського

Комплекс навчально-методичного забезпечення навчальної дисципліни містить перелік тем, конспекти лекцій, плани семінарських занять, питання для підсумкового і поточного контролю. Видання має на меті ознайомити студентів зі змістом і структурою навчальної дисципліни, сформувати базові теоретичні знання з сучасних теорій миру та конфліктів для оволодіння необхідними для спеціальності компетентностями. Призначено для здобувачів ступеня бакалавра за спеціальністю 054 «Соціологія».

конфлікти, мир

Сучасні теорії миру та конфліктів. Комплекс навчально-методичного забезпечення дисципліни [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 054 «Соціологія» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. Багінський А. В. – Електронні текстові дані (1 файл: 639 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. – 55 с. – Назва з екрана.