Інвертори і перетворювачі частоти

Видавництво Ліра-К

Друкується за рішенням Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», протокол № 7 від 25 червня 2018 р. Монографія «Інвертори і перетворювачі частоти» призначена для інженерно-технічних працівників, які займаються розробкою та проектуванням пристроїв силової електроніки, а також длястудентів вищих навчальних закладів, що навчаються за напрямами «Електронні пристрої та системи», «Електротехніка та електротехнології» та «Електромеханіка». У монографії викладення теоретичного матеріалу супроводжується типовими задачами з розв’язаннями. Така побудова книги повинна сприяти більш активному засвоєнню та закріпленню теоретичного матеріалу та прищеплюванню вмінь і навичок розрахунку та аналізу електронних пристроїв. У списку літератури наведені використані та рекомендовані для подальшого вивчення книги.

інвертори, перетворювачі частоти

Сенько, В. І. Інвертори і перетворювачі частоти [Електронний ресурс] : монографія / Сенько В. І., Трубіцин К. В., Чибеліс В. І. ; Видавництво Ліра-К. – Електронні текстові данні (1 файл: 4.27 Мбайт). – Київ : Видавництво Ліра-К, 2020. – 300 с. – Назва з екрана.