кадровий дефіцит, сільськогосподарське виробництво, колгоспи, радгоспи, вузи, технікуми, училища механізації сільського господарства, заочна форма навчання, staff shortage, agricultural industry, collective and state farms, higher education institutions, technical schools, college of agricultural mechanization, extramural form of study

Кропивко О. М. Фінансова участь колгоспів і радгоспів у підготовці спеціалістів як спроба подолати кадровий дефіцит у сільському господарстві (1960–1970 рр.) / О. М. Кропивко // Сторінки історії : збірник наукових праць. – 2017. – Вип. 43. – С. 95–108. – Бібліогр.: 32 назви.