НТУУ «КПІ»

Посібник містить теоретичні відомості із традиційних розділів дискретної математики – алгебра висловлень, алгебра множин, теорія відношень, комбінаторика, теорія графів, елементи теорії груп і кілець. Посібник орієнтований для студентів математичних спеціальностей вищих навчальних закладів, а також для наукових працівників і інженерів, які цікавляться відповідними розділами дискретної математики. Передбачається, що читач володіє базовими поняттями лінійної алгебри та математичного аналізу.

Дискретна математика. Алгебра висловлень, теорія множин, теорія відношень, елементи комбінаторики, теорія графів елементи теорії груп та кілець. Для студентів математичних спеціальностей вищих навчальних закладів [Електронний ресурс] / НТУУ «КПІ» ; уклад. Спекторський І. Я. – Електронні текстові дані (1 файл: 902 Кбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2004. – 224 с. – Назва з екрана.