Універсальна дослідницька установка для обтиску трубчастих заготовок

Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute

Дослідження проводились на кафедрі технології виробництва літальних апаратів Науково-навчального механіко- машинобудівного інституту Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”. На підставі виконання наукової тематики щодо обтиснення трубчатої порожнинної заготовки з формуванням внутрішньої порожнини були досліджені найбільш перспективні схеми такої технологічної обробки та визначені технологічні і конструктивні елементи процесів і обладнання. До уваги брались такі показники як якість (відповідність виробу вимогам використання) і його собівартість, продуктивність процесу, техніко-економічні характеристики та універсальність устаткування. Для експериментального підтвердження вибраного напряму реалізації в першу чергу було спроектоване експериментальне устаткування та проведене моделювання техпроцесу за кожною з запропонованих схем.

трубчаста заготовка, ролики, бійки, пресування, волочіння, конструкція, штамповий блок, tubular billet, rollers, fights, pressing, drawing, construction, stamp block

Тітов, В. Універсальна дослідницька установка для обтиску трубчастих заготовок / Тітов В.А., Гожій С.П., Мироненко В.А. // Mechanics and Advanced Technologies. – 2022. – No. 1. – С. 96-100. – Бібліогр.: 10 назв.