В навчальному посібнику, який призначений для викладачів та студентів вищих навчальних закладів, наукових та інженерно-технічних працівників, які реалізують свою діяльність в галузі виробництва паперу та картону для упаковки, представлені відомості щодо стану виробництва, асортименту та застосування пакувальних матеріалів на основі рослинних полімерів, застосування волокнистих напівфабрикатів та реагентів у виробництві пакувальних матеріалів, способів надання пакувальним матеріалам волого-, паро-, газо- і жиронепроникності. Навчальний посібник призначений для студентів, які навчаються на першому рівні вищої освіти (бакалаврський) за спеціальністю 131 Прикладна механіка.

упаковка, папір, картон, екологічна безпека, полімер, целюлоза

Плосконос, В. Г. Технологія виготовлення екологічно безпечних пакувальних матеріалів на основі паперу та картону [Електронний ресурс] : навч. посіб. для студ. спеціальності 131 Прикладна механіка / В. Г. Плосконос, В. В. Галиш ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 2,0 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 158 с. – Назва з екрана.