В посібнику представлений опис схем електричних кіл і пристроїв, сформульовані розрахункові завдання і завдання на проведення експериментів шляхом моделювання схем, дано короткі відомості до виконання експериментів, обробки отриманих даних і оформлення звітів із застосуванням програм моделювання Multisim та Electronics Workbench. Роботи базуються на законах Ома і Кірхгофа в колах постійного і змінного струму, розглянуті метод контурних струмів, метод вузлових потенціалів, метод еквівалентного генератора. З кожної теми наведений перелік контрольних питань. Призначено для студентів спеціальності 171 «Електроніка» за освітніми програмами «Акустичні електронні системи та технології обробки акустичної інформації», «Електронні системи мультимедіа та засоби Інтернету речей».

моделювання електричного кола, закони Кірхгофа, метод контурних струмів, метод еквівалентного генератора, коло синусоїдного струму, метод вузлових потенціалів, Electronics Workbench, Multisim

Теорія електричних кіл. Методичні настанови до лабораторних робіт та самостійної роботи студентів [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня бакалавра за освітніми програмами «Акустичні електронні системи та технології обробки акустичної інформації», «Електронні системи мультимедіа та засоби Інтернету речей» спеціальності 171 «Електроніка» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: М. Ю. Артеменко, Т. А. Полобюк. – Електронні текстові данні (1 файл: 1,99 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 37 с. – Назва з екрана.