μ-Припустимість спектральної щільності сильнозалежного випадкового шуму в нелінійних моделях регресії
Вантажиться...
Дата
2009
Автори
Іванов, Олександр Володимирович
Савич, Ірина Миколаївна
Науковий керівник
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
НТУУ «КПІ»
Анотація
Опис
Ключові слова
Бібліографічний опис
Іванов, О. В. μ-Припустимість спектральної щільності сильнозалежного випадкового шуму в нелінійних моделях регресії / О. В. Іванов, І. М. Савич // Наукові вісті НТУУ «КПІ» : науково-технічний журнал. – 2009. – № 1(63). – С. 143–148. – Бібліогр.: 10 назв.