2019-10

УТ НКТД, КПІ ім. Ігоря Сікорського

Подгорский, К. Н. К вопросу определения минимального размера трещины, выявляемой при неразрушающем контроле капиллярным методом на основных деталях АГТД, для расчета периодичности инспекций детерминированным методом / К. Н. Подгорский, И. Л. Гликсон, С. Ю. Бойко // Матеріали III науково-технічної конференції «Неруйнівний контроль в контексті асоційованого членства України в Європейському Союзі» з міжнародною участю – NDT – UA 2019, 17-19 вересня 2019 року, м. Київ, Україна. – Київ : УТ НКТД, 2019. – С. 10-15. – Бібліогр.: 2 назви.