Методи оптимізації режимів енергосистем. Модульна контрольна робота

Наведено теоретичні відомості та приклади розв’язання задачі модульної контрольної роботи за освітнім компонентом «Регулювання режимів електричних систем. Частина 1». Матеріали посібника враховують положення чинних вітчизняних та міжнародних нормативних документів в галузі електроенергетики. Призначений для здобувачів ступеня бакалавра за освітньою програмою «Електричні системи і мережі» спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Матеріал навчального посібника може виявитися корисним студентам спеціальності в рамках курсового та дипломного проєктування, а також в професійній діяльності під час виконання проєктних, режимних та оптимізаційних розрахунків.

електроенергетична система, power system, режим роботи, operation mode, оптимізація, optimization

Чижевський, В. В. Методи оптимізації режимів енергосистем. Модульна контрольна робота [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів, які навчаються за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», освітньою програмою «Електричні системи і мережі» / В. В. Чижевський, В. А. Баженов ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові данні (1 файл: 1,03 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 48 с. – Назва з екрана.