Дизайн цифрових та аналогових схем. Рекомендації до виконання курсової роботи

Даний посібник містить матеріали, рекомендації та варінти завдань для виконання курсової роботи (КР) з дисципліни «Дизайн цифрових та аналогових схем» (ДЦтАС) за спеціальністю 172 Телекомунікації та радіотехніка. Пропоновані варіанти завдань наведені у додатку Б, також існує можливість розробити завдання за пропозиціцєю студента. КР має виконуватися студентом самостійно протягом семесру у консультуючись з викладачем у вигляді консультацій. Завдання на КР подаєтсья у вигляді конкретної моделі датчика. Таке завдання має сприяти розумінню студентів по узгодженню параметрів низькочастотних кіл та схемотехніки операційних підсилювачів (ОП) протіканням сигналу від датчика до аналого-цифрового перетворювача (АЦП). Робота складається з п'яти розділів, створених для самостійної роботи студента. Для виконання КР студентам знадобляться знання з таких освітніх компонент, як: Елементи інтелектуальної радіоелектронної апаратури в інтелектуальних системах, Основи теорії кіл, Схемотехніка, Інженерна та комп'ютерна графіка. Навички та знання, отримані при виконанні даної КР стануть у нагоді студентам при вивченні спеціалізованих дисциплін, виконанні кваліфікаційних робіт, виробничих задач. - Компетенції, які забезпечуються виконанням курсової роботи [1]: - Здатність до абстрактного мислення, аналізу та синтезу. - Здатність вчитися і оволодівати сучасними знаннями. - Здатність розуміти сутність і значення інформації в розвитку сучасного інформаційного суспільства. - Здатність використовувати базові методи, способи та засоби отримання, передавання, обробки та зберігання інформації. - Здатність здійснювати комп'ютерне моделювання пристроїв, систем і процесів з використанням універсальних пакетів прикладних програм. - Здатність застосовувати стандартні методи розрахунку при проектуванні вузлів телекомунікаційних та радіотехнічних пристроїв і систем. - Здатність обирати методи та засоби обробки інформації із застосуванням інтелектуальних технологій. - Здатність обґрунтовано вибирати САПР для виконання аналізу, розрахунку, оптимізації вихідних характеристик математичних та схемних моделей аналогових та цифрових пристроїв в залежності від діапазону частот з урахуванням факторів зовнішнього впливу, використовувати інформаційні ресурси Internet для отримання математичних та конструкторських моделей радіокомпонент від виробників виходячи від оцінки особливостей передачі інформації в радіомережах.

Єзерський, Н. В. Дизайн цифрових та аналогових схем. Рекомендації до виконання курсової роботи [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня бакалавра спеціальності 172 Електронні комунікації та радіотехніка / Н. В. Єзерський ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. - Електронні текстові дані (1 файл: 591 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024. – 25 с. – Назва з екрана.