Електричні системи та мережі. Методичні вказівки

Метою виконання контрольних робіт є закріплення знань основних теоретичних положень лекційного курсу, набуття вмінь та навичок, необхідних для розрахунку і керування режимами сучасних електричних мереж високої складності, які надалі дадуть змогу студентові приймати самостійні інженерні рішення в процесі курсо-вого та дипломного проектування. Методичні вказівки складені з шести контрольних робіт. Кожна контрольна робота містить варіанти індивідуальних завдань і необхідний для їхнього вирішення теоретичний матеріал, а також доповнена розв’язаннями типових інженерних завдань, що сприяє ефективному закріпленню теоретичного матеріалу під час виконання контрольних робіт, насамперед, для студентів заочної та дистанційної форм навчання. Всі контрольні роботи тісно пов’язані між собою та можуть потребувати послідовного виконання, оскільки за вихідні дані для них часто приймають результати розв’язання завдань з попередніх контрольних робіт. Матеріал методичних вказівок є корисним для проведення практичних занять і, особливо, для організації самостійної роботи студентів під час вивчення дисципліни «Електричні системи та мережі»

електричні мережі та системи, electrical networks and systems, контрольна робота, control work

Електричні системи та мережі. Методичні вказівки [Електронний ресурс] : метод. вказівки до викон. контрольних робіт з дисципліни для студ. усіх форм навчання та студентів-іноземців напряму підготов. 6.050701 «Електротехніка та електротехнології» / НТУУ «КПI» ; уклад.: В. М. Сулейманов, В. В. Чижевський, М. М. Лутчин, В. О. Гижа. – Електронні текстові дані (1 файл: 3,2 Мбайт). – Київ : НТУУ «КПI», 2011. – 111 с. – Назва з екрана.