Водень: небезпечний газ чи паливо для сталого розвитку?

Інститут відновлюваної енергетики НАН України

Надано інормація про історію відкриття водню, його роль в безвуглецевій економіці в рамках намагання людства відмовитися від викопних видів палива, про необхідність розробки Національної стратегії водню України з метою швидкого переходу до чистих відновлюваних джерел енергії.

водень, викопне паливо, стратегія, зелена енергетика, потенціал, воднева промисловість, Hydrogen, fossil fuels, strategy, green energy, green energy, potential, hydrogen industry

Мухуб Бенменні. Водень: небезпечний газ чи паливо для сталого розвитку? / Мухуб Бенменні // Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті: матеріали XXI міжнародної науково-практичної конференції, [Київ], 14-15 травня 2020 р. / Інститут відновлюваної енергетики НАНУ. – Київ, 2020. – С. 203-207.