Видання присвячено рідкісним і цінним документам Бібліотеки КПІ. У книзі представлені як документи з історії університету, так і унікальні книжкові пам’ятки — підручники з технічних дисциплін, наукові збірки та монографії видатних учених із різних галузей знань, енциклопедичні та довідкові видання, історичні нариси розвитку наук, а також пам’ятки поліграфічного мистецтва. Видання підготовлено до 125-річчя від дня заснування Київської політехніки — однієї з найстаріших вищих технічних шкіл України

Рідкісні та цінні видання Науково-технічної бібліотеки ім. Г. І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інcтитут імені Ігоря Сікорського» [Електронний ресурс] / уклад.: М. Мірошниченко та ін. ; літ. ред. Ю. Корян ; верстальник-дизайнер А. Хоменко ; фотограф Є. Зуєва ; Науково-технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». — Електронні текстові дані (1 файл: 46,3 МБ). — Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, Вид-во «Політехніка», 2023. — 46 с.

Зібрання