Ескіз недоступний

Автори

При виконанні курсового проекту та розділу дипломного проекту студенти набувають навичок та вміння проектувати насосні, вентиляторні та пневматичні установки, вибирати їх основне електромеханічне обладнання, а також забезпечувати раціональні режими експлуатації цього обладнання. Особлива увага приділяється аналізу та оптимізації параметрів робочого режиму установок, питанням енергозбереження, розрахунку техніко-економічних показників проекту.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

електромеханічне обладнання, насосні установки, вентиляторні установки, пневматичні установки, геотехнічні виробництва

Методичні вказівки до курсового та дипломного проектування з розрахунку та вибору електромеханічного обладнання насосних, вентиляторних та пневматичних установок геотехнічних виробництв дисципліни «Насосні, вентиляторні та пневматичні установки» для студентів спеціальності 7.092204 «Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв» напряму підготовки 6.050702 «Електромеханіка» [Електронний ресурс] / НТУУ «КПІ»; уклад. С. П. Шевчук. - Електронні текстові дані (1 файл: 21,0 Мбайт). - Київ : НТУУ «КПІ», 2008. - Назва з екрана.