Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова

рухова активність, здоровий спосіб життя, фізичні вправи, студенти, морфофункціональні особливості, здобувачі вищої освіти, motor activity, morphofunctional features, healthy lifestyle, higher education seekers, physical exercises, students

Козлова, Т. Г. Взаємозв’язок рухової активності і здорового способу життя здобувачів вищої освіти / Козлова Т. Г., Бойко Г. Л. // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія № 15. Науково педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт) : збірник наукових праць. – Київ : Видавництво НПУ імені М. П. Драгоманова, 2021. – Випуск 4 (134) 21. – С. 73-76.

Зібрання