Методи розв’язування нелінійних диференційних рівнянь

В монографії наведено широкий огляд ефективних методів та надано приклади розв’язування практичних задач сучасної науки, що широко застосовуються в прикладній механіці, фізиці та машинобудуванні з використанням нелінійних диференціальних рівнянь. Методи застосування допоміжних функцій для розв’язування нелінійних диференціальних рівнянь орієнтовані на прикладну спрямованість їх застосування. Для інженерно-технічних працівників, науковців та аспірантів діяльність яких пов’язана з розв’язками практичних задач, а також викладачів і студентів вищої школи відповідних спеціальностей.

нелінійні диференціальні рівняння, огляд ефективних методів, nonlinear differential equations, a review of effective methods

Різун, В. І. Методи розв’язування нелінійних диференційних рівнянь [Електронний ресурс] : монографія / В. І. Різун, М. Г. Крищук ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 3.63 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024. – 148 с. – Назва з екрана.