computer simulation, thermokinetic model, reaction sintering, powder mix, nickel, aluminum, комп'ютерне моделювання, термокінетична модель, реакційне спікання, порошкова суміш, нікель, алюміній, компьютерное моделирование, термокинетическая модель, реакционное спекание, порошковая смесь, никель, алюминий

Simulation of thermokinetics of the reactive sintering process in a powder nickel - aluminum mixture / Solntsev V. P., Petrash K. M., Shakhnovsky A. M., Terekh T. Yu. // Комп’ютерне моделювання в хімії і технологіях та системах сталого розвитку – КМХТ-2020 : збірник наукових статей Восьмої Міжнародної науково-практичної конференції, 19-22 травня 2020 року, м. Київ. – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – С. 126–132. – Бібліогр.: 7 назв.